WYSTĘP JOANNY HABICH W ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE

Nasza uczennica Joanna Habich została zaproszona, by zaprezentować swój recital w pięknej Sali Koncertowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Koncert odbył się 22 września 2019r. „Młodzi wirtuozi w Zamku Królewskim w Warszawie” to koncert organizowany przez Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci- w ramach programu pomocy wybitnie zdolnym i pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. Asia jest uczennicą V klasy cyklu 6-letniego w klasie mgr Barbary Szałaty a podczas występu akompaniował jej mgr Wojciech Zawiślak.

GRATULUJEMY


OFERTA PRACY

 

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W SZPROTAWIE

 

POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO WOŹNY

 

(PRACA PO POŁUDNIU)

 

NA ½ ETATU.

 

ZGŁOSZENIA KANDYDATÓW BĘDĄ PRZYJMOWANE DO

 

11.10.2019(PIĄTEK).

GODZINY PRACY

 

SEKRETARIATU

 

Poniedziałek, Środa

 

10.00-18.00

 

Wtorek, Czwartek, Piątek

 

8.00-16.00

Szanowni Rodzice i Uczniowie

 

Informuję, że można odebrać zakupione książki

 

w godzinach pracy sekretariatu.

Lista osób przyjętych do PSM I stopnia w Szprotawie do klasy I c/6 i I c/4c/4 na rok szkolnym 2019/2020 wraz z przydziałem do nauczyciela

Lp.

Imię i nazwisko

Wiek

Wybrany(e) instrument(y).

cykl

1.

Michał Tuz

13

Perkusja-mgr P.Nowak

c/4

2.

Ewa Małgorzata Chyska

9

Skrzypce-mgr K.Kołodziejska-Wierzejewska

c/4

3.

Martyna Ferrari

10

Fortepian – mgr I.Habich

c/4

4.

Hanna Konczalska

7

Fortepian – mgr I.Habich

c/6

5.

Jakub Tuz

8

Fortepian –mgr K.Czernisz-Tuz

c/6

6.

Aleksandra Kudela

14

Gitara mgr J.Lewandowski

c/4

7.

Debora Ferrari

7

Flet-mgr W.Tuz

c/6

8.

Jakub Borczyk

12

Gitara mgr J.Lewandowski

c/4

9.

Lena Banaszkiewicz

10

Gitara mgr J.Lewandwski

c/4

10.

Lena Sokołowska

9

Skrzypce -mgr K.Kołodziejska -Wierzejewska

c/4

11

Daniel Sykała

8

Skrzypce-mgr K.Kołodziejska-Wierzejewska

c/6

12.

Alicja Pigdanowicz

7

Flet- mgr W. Tuz

c/6

13.

Lena Majka

7

Skrzypce-mgr.B.Szałata

c/6

14.

Hubert Staniaszek

7

Saksofon- mgr J.Knyszko

c/6

15.

Maja Sudnikiewicz

7

Gitara- mgr J.Lewandowski

c/6

16.

Maja Mróz

9

Wiolonczela- mgr S.Kamzelska -Bronowicka

c/4

17.

Dawid Tywoniuk

11

Wiolonczela-mgr S.Kamzelska- Bronowicka

c/4

18.

Laura Broda

9

Harfa- mgr A.Blum

c/4

19.

Agnieszka Lewandowska

11

Klarnet- mgr J.Knyszko

c/4

20.

Zuzanna Kwiatkowska

7

Flet mgr W.Tuz

c/6

21.

Weronika Pawłowska

11

Saksofon- mgr J.Knyszko

c/4

22.

Kalina Biniek

6

Akordeon -.K.Koszewski

c/6